• Som zit het mee, soms zit het tegen. Dat laatste was vandaag het geval. In de vroege ochtend moesten Tom en Wesley zich ziek afmelden, een aderlating voor het team.
    Op het glibberige veld begon BvB ( Boys van Boyke ) in tegenstelling tot eerdere duels niet slecht. Beide teams waren in de openingsfase aan elkaar gewaagd zonder tot grote doelpogingen te komen. Ise kreeg de eerste kans, maar vond de keeper op haar weg. Jim probeerde het met een pegel van afstand, die ook door de doelman onschadelijk werd gemaakt. Aan de overzijde ging het in de laatste minuten van het eerste kwart echter wel mis en stond GL ( Groote Lindt ) plots met 2-0 voor.
    Het volgende kwartier was voor BvB. Een schot van Ise leverde geen resultaat op en een verre uittrap van Bram zette Ise alleen voor de sluitpost, die wederom redding bracht. Ook uit een slimme pass van Lucas wist Ise geen munt te slaan.
    Het derde kwart begon minder rooskleurig. Binnen no time liep GL naar 4-0. Vervolgens was Lucas met een verraderlijk schot dicht bij de aansluitingstreffer. Met twee knappe reddingen voorkwam Xavi een vijfde treffer van de Bakestein bewoners. Even later lag nummer vijf toch in het mandje, de bal verdween na een soepele aanval precies in de kruising. In de tegenstoot smoorde een voorzet van Lucas tussen Ise en de keeper, die daarna geblesseerd op de grond bleef liggen.
    In het laatste kwartier werd een onoplettenheid in de defensie opnieuw afgestraft en had GL een half dozijn treffers gemaakt. Ondanks de tegenwind bleef BvB GL het vuur aan de schenen leggen. Lucas en Bram hadden weinig geluk met hun acties. In de ultieme slotfase werd BvB toch beloond voor het harde werken toen Lucas de eretreffer (6-1) voor zijn rekening nam.