Wie te benaderen waarvoor

Wie te benaderen waarvoor

Het Bestuur

Voorzitter 

Henk de Kleijn

tel: 06-29098842

voorzitter@wieldrecht.nl 

Aanspreekpunt voor: 

Voetbal Technische Zaken

Vrienden van Wieldrecht

Website

Public Relations

Sponsorcommissie

Bouwcommissie

Vertrouwenscontactpersoon: 
Steve Klapper: 06-23295487 / scklapper@gmail.com

Secretaris

Simone Maissan

tel: 06-21527800

secretaris@wieldrecht.nl

Aanspreekpunt voor: 

Secretariaat

Ledenadministratie

Bar-, Keuken- en Kantinezaken

Activiteitencommissie

Somerkamp

Penningmeester

Wil de Wit

tel: 06-11807749

penningmeester@wieldrecht.nl

Aanspreekpunt voor: 

Financiële commissie

Kascontrole commissie

Contributie-administratie

Onderhoudscommissie

Algemeen Adjunct

Martijn Otten

tel: 06-27324142

jeugdvoorzitter@wieldrecht.nl

Aanspreekpunt voor: 

Jeugdzaken

 

Jeugdcommissie

Jeugdvoorzitter:

Martijn Otten

tel: 06-27324142

jeugdvoorzitter@wieldrecht.nl

Secretaris Jeugd: 

Pun Valk

tel: 06-48345425

valkenstein@upcmail.nl

Ondersteuning Jeugdcommissie:

Vacant

 

Wedstrijdsecretariaat

 

Planning wedstrijdprogramma, contactpersoon KNVB en andere verenigingen:

Ben de Haan

tel: 06-53175961

wedstrijdzaken@wieldrecht.nl

bcdehaan@me.com

Afhandelen wedstrijdprogramma:

Hans de Jong

tel: 06-34184481

hansdejong01@gmail.com

Technisch Coördinator Senioren Selectie


Joël Koman

tel: 06-48083579

joel.koman@heineken.com

Technisch Coördinator Lagere Senioren en Vrouwen


Ab den Boer

tel: 06-13950438

acj.denboer@rotterdam.nl

Stefan de Kreek

tel: 06-23635338

sdekreek@gmail.com

Technische Commissie Jeugd


Bert Ten Veen

tel: 06-20092893

ec.ten.veen@dordrecht.nl

Floris Vermaat

tel: 06-22259686

floris_vermaat@hotmail.com

Jordy Beekers

tel: 06-13189006

jordy1977@hotmail.nl

Voor contactpersonen per leeftijdsgroep zie contactpagina lidmaatschap.

Gegevensbeheerder AVG


Willem Uilhoorn

willemuilhoorn@gmail.com

 

Sponsorcommissie


Rudolf Peute

tel: 06-20977552

r.peute@peute.nl


Ron Horsten

tel: 06-20570749

sponsorcommissie@wieldrecht.nl


Pieter van Agteren

Floris van Poppel

Dave de Kleijn

 

Vrienden van Wieldrecht

 

Henk Tempelaar

tel: 06-22373861

Peter Tempelaar

tel: 06-53570192

Marco de Jong

tel: 06-51121474

vrienden@wieldrecht.nl

 

Contributie en Ledenadministratie


René van Driel

tel: 06-53532732

ledenadministratie@wieldrecht.nl


Willem Uilhoorn


tel: 06-24590163

 

Feestcommissie

 

Simone Maissan (aanspreekpunt)

tel: 06-21527800

 

Bouwcommissie


Vacant

 

Onderhoudscommissie


Vacant

 

Activiteitencommissie


Pun Valk
(aanspreekpunt)

tel: 06-48345425

Corine Verboor

tel: 06-14060730

Simone Maissan

tel: 06-21527800

Yvette Snip

Anneke Dubbelman

Kim Spaans

 

Public relations


Vacant

 

Bar en Keuken commissie

 

Sebastiaan Zebregs (inkoop)

tel: 06-52547939

Pun Valk (door de week – zaterdagochtend)

tel: 06-48345425

Corine Verboor (zaterdagmiddag)

tel: 06-14060730

Peter Tempelaar (donderdag)

tel: 06-53570192

Linda Brouwer (keuken)

tel: 06-15499313

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!